Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’da Başkan Bozbey makamı ilçelere taşıyor… İlk durak Büyükorhan

Bursa’da Başkan Bozbey makamı ilçelere taşıyor… İlk durak Büyükorhan

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, şehrin sorunlarını çözmek ve şehri ortak akıl ile yönetmek amacıyla Büyükorhan ilçesinde ‘Başkan Bozbey Burada’ projesini başlattı. Bozbey, ilçe halkıyla doğrudan iletişim kurarak sorunları yerinde çözmeyi hedefliyor. Projenin ilk adımında Büyükorhanlılar, taleplerini doğrudan ileterek Bozbey’in dikkatini çekiyorlar. Bozbey’in halkla buluşma ve sorunlara çözüm bulma odaklı projesi, vatandaşlar arasında olumlu karşılanıyor. Yöre halkıyla bir araya gelerek çözüm odaklı bir çalışma sürdüren Bozbey, kent genelindeki mutluluğu artırmaya yönelik kararlılığını vurguluyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in Yerinde Tespitleri ve Hızlı Çözümler Arayışıyla Başlattığı Proje

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa'nın sorunlarını doğru bir şekilde belirleyip hızlı çözümler üretmek ve şehri ortak akıl ile yönetmek amacıyla hayata geçirdiği 'Başkan Bozbey Burada' projesinin ilk adımını Büyükorhan ilçesinde attı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, seçim öncesinde verdiği taahhütlerden biri olan 'Başkan Bozbey Burada' projesini başlattı.

Başkan Bozbey, birçok daire başkanı ve şube müdürünü de yanında bulundurarak makamını, yaklaşık 11 bin Bursalının yaşadığı Büyükorhan'a taşıdı. İlk olarak pazar alanında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Bozbey, ilçe merkezinde de büyük ilgi gördü. Büyükorhanlılar, 'Başkan Bozbey Burada' otobüsünde doğrudan Başkan Mustafa Bozbey'e taleplerini ve önerilerini iletebilme fırsatı buldu. Gün boyunca dile getirilen konuları dikkatlice dinleyen Başkan Bozbey, sorunların hızlı ve yerinde çözümü için notlar aldırdı. Ayrıca ilgili bürokratlar da vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Halkla İletişim ve Sorunların Çözümünde Yerinde Hareket

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, seçim sürecinde vadettikleri 'Başkan Bozbey Burada' projesine Büyükorhan'dan başladıklarını belirtti. Her 15 günde bir farklı ilçelerde vatandaşlarla buluşacaklarını ifade eden Başkan Bozbey, "Öncelikle muhtarlarımızı, kaymakamlarımızı, belediye başkanlarımızı ziyaret edeceğiz. Sonrasında ise yöre halkıyla buluşup sorunlarını doğrudan kendi ağızlarıyla bize iletmelerini sağlayacağız. Bu süreçte bürokratlarımız da bizimle birlikte olacak. Gerektiğinde yerinde hizmetleri takip edecek ve eksiklikleri gözlemleyerek hızlıca çözüm üretecek. Nilüfer'de yıllarca başarılı bir şekilde uyguladığımız projeyi, şimdi Büyükşehir Belediyesi'nde 'Başkan Bozbey Burada' diyerek her 15 günde bir yeniden hayata geçireceğiz. İlçelerimizin sorunlarını doğrudan yerinde çözerek halkımıza hizmet edeceğiz. Tüm Bursa'nın mutluluğunu sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

Daha Fazlasını Keşfedin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı