Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa e-Sınav Merkezi Nerede? Adresi ve Yol Tarifi

Bursa e-Sınav Merkezi Nerede? Adresi ve Yol Tarifi

Bursa e-Sınav Merkezi’nin adresi ve ulaşım rehberi hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır. Elektronik Ehliyet Sınavı’nın Bursa Gerede e-Sınav Merkezi’nde gerçekleştirildiği vurgulanmıştır. Sınav konuları, başarı için gereken puanlar ve önemli bilgiler aktarılmıştır. Bursa e-Sınav Merkezi’nin adresi Osmangazi ilçesinde Bağlarbaşı, 2. Nilüfer Cad. No:41 şeklindedir. Ulaşım bilgileri ve güzergahıyla ilgili pratik bilgiler paylaşılmıştır. Ulaşım bilgilerinde değişiklik olması durumunda sınav giriş belgelerinde güncel iletişim detayları yer alacaktır. Öğrenci Gündemi ile ilgili Instagram üzerinden takip edilme çağrısı yapılmıştır.

Bursa e-Sınav Merkezi Adresi ve Ulaşım Bilgileri

Bursa e-Sınav Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bursa e-Sınav Merkezi hakkında detaylı bilgiler. Bursa e-sınav merkezine ulaşım için ipuçları. Bursa'daki ehliyet sınavı için adres ve yol tarifi arayanlar için rehber niteliğinde bilgiler.

Bursa Gerede e-Sınav Merkezi Adresi ve Yol Tarifi

Elektronik Ehliyet Sınavı (E-Sınav), Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen merkezlerde bilgisayar üzerinden yapılan bir sınav sistemidir. Merkezi sınav sistemine kıyasla daha hızlı işleyen bu sistemde adaylar, uygun tarihler için randevu alabilirler. Gerektiğinde başka ilçelerde de sınava girebilme olanağı vardır.

E-sınavda, ilk yardım, trafik adabı, trafik ve motor konularında toplam 50 soru yer almaktadır. Sınav süresi 45 dakika olup, başarılı sayılmak için en az 70 puan almak gerekmektedir. Her soru 4 şıklıdır ve yanlış cevapların ceza puanı bulunmamaktadır, bu yüzden soruları boş bırakmaktansa cevaplamak önemlidir.

Bursa Ehliyet Sınav Merkezi Adresi:

Bursa e-Sınav Merkezi, Bağlarbaşı, 2. Nilüfer Cad. No:41, 16160 Osmangazi/Bursa

Bursa e-Sınav Merkezi Ulaşım Bilgileri

Önemli Not: Eğer herhangi bir değişiklik olursa, güncel iletişim bilgileri sınav giriş belgenizde yer alacaktır.

Öğrenci Gündemi'ni Instagram üzerinden takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı