Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Nilüfer’de Başkan Özdemir’den nezaket ziyaretleri

Bursa Nilüfer’de Başkan Özdemir’den nezaket ziyaretleri

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’in güvenlik birimlerine yaptığı ziyaretlerde iş birliği ve koordinasyon ön plandaydı. Özdemir, İl Emniyet Müdürü ve ilçedeki diğer güvenlik yetkilileriyle bir araya gelerek gelecekte yapılacak çalışmaları ele aldı. Nilüfer Belediye Başkanı, ilçe güvenliği için ortak projeler geliştirmeye kararlı olduklarını vurguladı. Güvenlik birimlerine yönelik ziyaretlerle iş birliğini güçlendiren ve koordinasyonu artıran Şadi Özdemir, hizmetlerin daha etkin bir şekilde yürütülmesine katkı sağladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'den Güvenlik Birimlerine Ziyaret

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Güvenlik Yetkilileri İle Buluştu

Bursa ili Nilüfer ilçesinde seçimle göreve gelen Belediye Başkanı Şadi Özdemir, hizmetlerin daha etkin bir şekilde yürütülmesi ve iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla ilçedeki güvenlik birimlerini ziyaret etti.

31 Mart Yerel Seçimleri'nde rekor oy alan Başkan Özdemir, ilk olarak İl Emniyet Müdürü Dr. Sabit Akın Zaimoğlu'nu ziyaret etti. Yapılan görüşmede, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek çalışmalar ve iş birlikleri ele alındı.

Başkan Özdemir, daha sonra Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Aydın ve Nilüfer İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erdal Aktaş'ı ziyaret etti. Güvenlik birimleriyle koordinasyonun artırılması ve ilçe güvenliği için ortak projeler geliştirme konusundaki kararlılık vurgulandı.

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, güvenlik birimlerini ziyaret ederek iş birliği ve koordinasyonu güçlendirdi.

Keşfetmeye Devam Edin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı