Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Mustafakemalpaşa’da dere yatakları ilaçlanıyor

Bursa Mustafakemalpaşa’da dere yatakları ilaçlanıyor

Bursa’da sivrisinek ve karasineklere karşı ilaçlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım Peyzaj A.Ş. işbirliğiyle sivri ve karasinek larvalarına karşı ortak ilaçlama çalışmaları titizlikle sürdürülüyor. Mustafakemalpaşa ilçesinde sivrisinek üreme alanları belirlenerek ilaçlama çalışmaları yapılmakta. Belediye Başkanı Şükrü Erdem, halkın yaşam kalitesini korumak amacıyla alınan tedbirlerin önemine vurgu yapıyor. İlaçlama çalışmalarıyla sivrisinek ve karasineklerin üremesi engellenmeye çalışılıyor. Önlemler Mustafakemalpaşa ilçesinde sürdürülerek halkın sağlığı korunmaya çalışılıyor.

Bursa'da Sivrisineklere Karşı İlaçlama Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım Peyzaj A.Ş. işbirliğiyle ilçede sıcaklıkların artmasıyla birlikte çoğalan sivri ve karasinek larvalarına karşı ilaçlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, belediye ekipleri sulak alanlar ve dere yataklarında sivrisineklerin üreme alanlarını hedef alarak ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, sivrisineklerin artmasının ilçe halkının yaşam kalitesini olumsuz etkilediğini belirterek, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım Peyzaj A.Ş. ile birlikte alınan önlemlerin halkın yaz aylarını daha huzurlu geçirmesi için olduğunu ifade etti.

Atariye Mahallesi, Orta Mahallesi ve Tatkavaklı Mahallesi'nde bulunan karasinek ve sivrisinek larvalarına karşı ilaçlama çalışmaları sabahın erken saatlerinden itibaren sürdürülüyor.

Kara ve sivrisinek larvalarının üreme yerlerinin ilaçlanmasıyla sineklerin üremesi engellenirken, böylece yetişkin kara ve sivrisineklerin sayısında azalma hedefleniyor.

Bursa İlçesinde Sivrisinek ve Karasineklere Karşı Alınan Önlemler Kaydedildi

Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım Peyzaj A.Ş. işbirliğiyle ilçede artan sıcaklıkların etkisiyle çoğalan sivri ve karasinek larvalarına karşı ilaçlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Belediye ekipleri, sivrisineklerin üreme alanlarına yönelik ilaçlama çalışmalarını sürdürürken, halkın yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bu duruma karşı tedbirler alınmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı