Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Devlet Tiyatrosu tüm ödülleri topladı

Bursa Devlet Tiyatrosu tüm ödülleri topladı

Bursa Devlet Tiyatrosu, İstanbul’da düzenlenen Yeni Tiyatro Dergisi Ödülleri’nde büyük başarı elde etti. "Küçük Korku Dükkanı" adlı prodüksiyon, farklı kategorilerde çeşitli ödüller kazandı. Ayrıca, Bosna Hersek Ulusal Tiyatrosu’nun "Macbett" oyunu da ödüllendirildi. Bursa Devlet Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Arzu Tan Bayraktutan, bu başarıları gururla paylaştı ve Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu’nu temsil etmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Yeni Tiyatro Dergisi'nin 11. Uluslararası Emek ve Başarı Ödülleri Bursa Devlet Tiyatrosu'nu Öne Çıkardı

İstanbul'da Gerçekleşen Ödül Töreninde Bursa Devlet Tiyatrosu Fark Yarattı

İstanbul (İGFA) – Yeni Tiyatro Dergisi tarafından düzenlenen "11. Uluslararası Emek ve Başarı Ödülleri" töreni, 25 Haziran Salı günü Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

Bursa Devlet Tiyatrosu'nun prodüksiyonu "Küçük Korku Dükkanı", "Yeni Nesil En İyi Müzikal Yapım", "Yeni Nesil En İyi Kadın Oyuncu – Öykü Esendemir Örük", "Özel Performans Jüri Ödülü – Salih Cem Şener" gibi ödülleri kazandı.

Ayrıca, Devlet Tiyatroları Bursa tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali'nde sahne alan Bosna Hersek Ulusal Tiyatrosu'nun "Macbett" adlı oyunu "Uluslararası En İyi Yapım" ödülüne layık görüldü ve ödülü Bursa Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Nurettin Örük aldı.

Bursa Devlet Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Arzu Tan Bayraktutan, kazandıkları ödüllerle ilgili olarak, "Bursa Devlet Tiyatrosu'nun bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum. Bize verilen bu ödüllerle bir kez daha gurur duyuyorum Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu'nu temsil etmekten mutluluk duyuyorum." açıklamasında bulundu.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı