Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’da vatandaşlar bayram namazı sonrası mezarlıklara akın etti

Bursa’da vatandaşlar bayram namazı sonrası mezarlıklara akın etti

Kurban Bayramı’nın ilk gününde Bursa’nın Keles ilçesinde merkez ve Gököz mahallelerinde yoğun mezarlık ziyaretleri gerçekleşti. Bayram namazının ardından cemaatler, gruplar halinde topluca mezarları ziyaret edip dualar ettiler. Ziyaretler sırasında sevdikleri dualarla anıldı ve bir araya gelen vatandaşlar bayram ruhunu yaşattılar.

Bursa'nın Keles İlçesinde Vatandaşlar Kurban Bayramı'nda Mezarlıklara Akın Etti

Hasan Yalçın / www.bursaekspress.com

BURSA (İGFA) – Keles ilçesinde bulunan merkez ve Gököz mahallelerinde bulunan mezarlıklar, Kurban Bayramı'nın ilk gününde yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Bayram namazının ardından camilerden çıkan vatandaşlar, toplu halde vefat etmiş yakınlarının mezarlarını ziyaret ederek dualar etti.

Bursa'nın Keles ilçesinde vatandaşlar, Kurban Bayramı'nda mezarlıklara akın etti. Bayram ziyaretleri dualarla son buldu.

Keles'te Mezarlık Ziyaretleri

Keles ilçesinde bulunan merkez ve Gököz mahallelerindeki mezarlıklar, Kurban Bayramı'nın ilk gününde yoğun ilgi gördü. Bayramın hemen ardından vatandaşlar, camilerden gruplar halinde çıkarak mezarlıklara yöneldi. Kalabalıklar halinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, cemaat vefat eden yakınlarının mezarları başında dua ederek dualarını eksik etmediler.

Dualarla Anıldılar

Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen mezarlık ziyaretleri sırasında, vatandaşlar dualarla yakınlarını andılar. Toplu halde gerçekleştirilen ziyaretler, bayramın manevi atmosferine renk kattı. Vatandaşlar, birlikte dualar ederek sevdiklerini dualarla yad ettiler.

Sonuç

Keles ilçesinde Kurban Bayramı'nın ilk gününde mezarlık ziyaretleri büyük bir katılımla gerçekleşti. Vatandaşlar, bayramın manevi atmosferinde bir araya gelerek dualarla yakınlarını andılar.

Keşfetmeye Devam Edin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı