Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’da düğün salonlarında da boş yer yok

Bursa’da düğün salonlarında da boş yer yok

Bursa’da düğün sezonu hızla devam ediyor ve düğün salonları büyük ilgi görüyor. Salonlar Eylül ve Ekim aylarına kadar neredeyse dolu ve rezervasyonlar aylar öncesinden alınıyor. Bazı çiftler, istedikleri tarihlerde yer bulamamak için düğünlerini hafta içine kaydırmak zorunda kalıyor. İşletmeciler bu durumdan oldukça memnun, doluluk oranı giderek artıyor. Fiyatlar misafir sayısına göre değişiyor ve en uygun salon 250 kişi için 45 bin TL civarında.

Bursa'da Düğün Salonları Dolup Taşıyor

Düğün Sezonu Dolu Dolu Geçiyor

Bursa'da yaz ortasını geride bırakırken düğün sezonu hız kesmeden devam ediyor. Gelin ve damat adaylarının en mutlu günlerini kutladığı mekanlar neredeyse tamamen dolu durumda.

Düğün Salonları Doluluktan Memnun

Bursa'da düğün salonları Eylül ve Ekim aylarına kadar neredeyse tam kapasiteyle dolu. İşletme sahipleri, bu yoğunluktan oldukça memnun. Rezervasyonlar aylar öncesinden alınıyor ve doluluk oranları yükselişte. Bazı çiftler, istedikleri tarihlerde yer bulamadıkları için düğünlerini hafta içine kaydırmak zorunda kalıyor.

İşletmeciler Mutlu

Düğün salonu işletmecisi Çiğdem Duran, "İşletme olarak tam kapasiteyle çalışıyoruz ve bu durum hem bizi hem de çalışanlarımızı oldukça mutlu ediyor. Temmuz ve Ağustos ayları şu anda dolu ancak Eylül ve Ekim ayları da dolmak üzere. Özellikle kır düğünü yapmak isteyen vatandaşların en kısa sürede yer ayırtması gerekiyor" dedi.

Fiyatlar Kişi Sayısına Göre Değişiyor

Duran, "Kişi sayısına göre fiyatlarımız değişiklik gösteriyor. En uygun salonumuz 250 kişi için 45 bin TL civarında. Sayı arttıkça salonun büyüklüğüne göre fiyatlar 100-120 bin TL'ye kadar çıkabiliyor" şeklinde konuştu.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı