Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Mudanya’da yüzme kurslarına yoğun ilgi

Bursa Mudanya’da yüzme kurslarına yoğun ilgi

Mudanya Belediyesi, Güzelyalı Siteler Mahallesi’nde bulunan yüzme havuzunda ikinci dönem yüzme kursu için kayıtlarını erken kapatmak zorunda kaldı. İlk dönemin sona ermesiyle başlayan kayıtların yoğun ilgi görmesi, kontenjanın hızla dolmasına neden oldu. Kursa yaklaşık 250 öğrenci ve 30 yetişkinin katılması bekleniyor. Eğitimler, 6-17 yaş arası öğrencilere suya giriş, su altında nefes tutma, yüzme teknikleri ve kendi kendine kurtarma gibi becerileri öğretmeyi amaçlıyor. Mudanya Belediyesi, yüzme kursuna gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını belirterek başarılı bir dönem diledi.

Mudanya Belediyesi Yüzme Havuzu Kayıtları Hızla Dolmaya Devam Ediyor

Mudanya Belediyesi, Yüzme Havuzu İkinci Dönem Kayıtlarını Kapatmak Zorunda Kaldı

Bursa'nın Mudanya ilçesinde bulunan Güzelyalı Siteler Mahallesi'nde bulunan yüzme havuzu, 3 yıl aradan sonra yeni yönetimiyle hizmet vermeye başladı. İlk dönemin sonuna yaklaşılırken, ikinci dönem kayıtları büyük ilgi gördü ve aynı gün içerisinde dolu.

Mudanya Belediyesi, 9-19 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan ikinci dönem yüzme kursu için kayıtları almaya başladı. Ancak dönem kontenjanının hızla dolması nedeniyle kayıt alımlarını erken kapatmak zorunda kaldı.

Yüzme kursuna ilginin yoğun olmasından memnuniyet duyan Mudanya Belediyesi, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "Gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. İkinci dönem kaydını yaptıran tüm çocuklarımıza başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Yaklaşık 250 öğrencinin ve 30 yetişkinin katılacağı kurslar, 6-17 yaş aralığındaki öğrenciler için suya giriş, su altında nefes tutma, yüzme teknikleri ve kendi kendine kurtarma gibi temel yüzme becerilerini öğretecek. Toplamda 8 saat sürecek eğitimler, katılımcılara kapsamlı bir yüzme deneyimi sunmayı hedefliyor.

Daha Fazlasını Keşfedin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı