Koşar adım LÖSEV Bursa’da

LÖSEV, lösemi ve kanserle mücadele eden çocuklara destek olan bir vakıftır. Amaçları arasında Bursa’da faaliyet göstererek lösemili çocuklara umut olmak bulunmaktadır. LÖSEV, her yıl düzenlenen maratonlara katılarak lösemili çocukların eğitimine destek olmaktadır ve gönüllüler sağlıklı yaşamı teşvik etmek ve bu çocuklara destek olmayı hedeflemektedir. Destek olmak isteyenler, çeşitli spor organizasyonlarına katılarak LÖSEV’e destek olabilirler ve online bağış kampanyalarına katılarak lösemili çocukların eğitimlerine destek olabilirler.

LÖSEV Bursa Gönüllüleriyle Lösemili Çocuklara Umudu Koşuyor

LÖSEV'in Amacı Nedir?

LÖSEV, lösemi ve kanserle mücadele eden çocuklara destek olmak amacıyla kurulan Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'dır. Bursa'da faaliyet gösteren vakıf, gönüllülerinden oluşan "Koşar Adım LÖSEV" Takımı'nı oluşturarak lösemili çocuklara umut olmayı hedefliyor.

Bursa Koşuları İçin Hazırlıklar Başladı

Her sene olduğu gibi bu yıl da Türkiye genelinde gerçekleşen maratonlara katılarak lösemili çocukların eğitimine destek olan LÖSEV, Bursa koşuları için harekete geçti. Gönüllüler, sadece sağlıklı bir yaşama dikkat çekmekle kalmayıp aynı zamanda lösemi ve kanserle mücadele eden miniklerin hayatına dokunmayı amaçlıyor.

Sen de LÖSEV'e Destek Olabilirsin!

Bursa'da düzenlenecek olan çeşitli sportif organizasyonlara katılmak isteyen gönüllüler, LÖSEV çatısı altında yer alarak lösemili çocuklara destek olma fırsatı yakalayabilirler. Online başvuru süreci devam eden LÖSEV, tüm katılımcılara kendi adlarıyla veya şirketleri adına online bağış kampanyaları başlatarak lösemili çocukların eğitimlerine destek olma imkanı sunuyor.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı