Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Gemlik Belediyesi’nden kapsamlı sahil temizliği

Bursa Gemlik Belediyesi’nden kapsamlı sahil temizliği

Bursa Gemlik Belediyesi, sahil temizliği konusunda önemli adımlar attı. Yaklaşık 50 araç ve 200 personelin katılımıyla gerçekleştirilen temizlik operasyonu sonucunda, Gemsaz ve Kumla sahilleri ile Kurşunlu bölgesinde önemli iyileştirmeler yapıldı. Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü, halktan destek beklediklerini ve temizlik çalışmalarının devam edeceğini vurguladı. Gemlik sahillerinin yaz sezonu boyunca temiz ve düzenli olacağı belirtildi.

Bursa Gemlik Belediyesi Sahilleri Temizledi

Gemlik Belediyesi Sahilleri Parlatıyor

Bursa Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Gemlik sahillerinde kapsamlı bir temizlik operasyonu gerçekleştirdi. Toplam 50 araç ve 200 personelin katıldığı çalışmalar sonucunda, sahil bölgelerinde önemli ilerlemeler kaydedildi.

Gemlik Sahilleri Parlıyor

Gemsaz sahilinde gerçekleştirilen temizlik operasyonunda yosunlar temizlendi ve sahil tertemiz hale getirildi. Kumla sahilinde ise yürüyüş yolları yıkanarak halkın kullanımına hazır hale getirildi. Kurşunlu bölgesinde devam eden yosun temizleme çalışmaları ile Kurşunlu Eczane çevresi yosunlardan arındırıldı.

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sahillerin daha temiz ve ferah olması için özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Tüm eksikliklerin zamanla giderileceği ve Gemlik sahillerinin yaz sezonu boyunca temiz ve düzenli kalacağı belirtildi.

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kadir Özkan, "Gemlik Belediyesi olarak, sahillerimizin korunması ve temiz tutulması konusunda halkımızdan da destek bekliyoruz. Birlikte, daha temiz ve güzel bir Gemlik için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

İlginizi çekebilecek konular

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı