Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Gemlik kıyılarında çadır operasyonu!

Bursa Gemlik kıyılarında çadır operasyonu!

Bursa’da zabıta ekipleri, yaz mevsimi boyunca Gemlik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile iş birliği yaparak Kumsaz ve Gemsaz sahil bölgelerinde çadır denetimi gerçekleştirdi. Operasyonda artan nüfus ve istenmeyen manzaraların önüne geçilmesi amacıyla gerekli uyarılar yapılarak çadırlar kaldırıldı, mangal ve nargileler toplandı. Gemlik sahillerine yoğun ilgi gösteren vatandaşlar sebebiyle sahil bölgelerindeki nüfus artışı ve istenmeyen durumların önlenmesi için denetimler devam edecek. Muhtarlar da denetime katılarak zabıta ekiplerine destek verdi.

Bursa'da Zabıta Ekiplerinden Çadır Operasyonu

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, Gemlik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün de desteğiyle, şehrin sahil şeridi bölgelerinden Kumsaz ve Gemsaz'da çadır operasyonu düzenledi.

BURSA (İGFA) – Yaz mevsimi ve yüksek sıcaklıklarla birlikte Bursa'nın çeşitli yerlerinden gelen vatandaşlar, Gemlik sahillerine akın etti.

Kıyı mahallelerinde nüfus birkaç kat artarken, bazı bölgelerde istenmeyen görüntüler meydana geldi.

Kabahatler Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda vatandaşları uyararak, ekipler çadırları kaldırdı, mangal ve nargileleri toplattı.

Ekiplere Gencali Muhtarı Münevver Gülay ile Ata Mahallesi Muhtarı Tuncay Gümüş de eşlik etti.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı