Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Gemlik Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Bursa Gemlik Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Gemlik Belediyesi, Sosyal İşler Müdürlüğü alanında modern bir buzhane oluşturarak duyarlı vatandaşların desteklediği bir projeyi hayata geçirdi. Bu proje ile hayırsever vatandaşların bağışladığı kurban ve adaklar, steril koşullar altında işlenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Ayrıca Gemlik halkının katkısıyla proje, israfı engellemenin yanı sıra muhtaç bireylerin desteklenmesine de yardımcı oluyor. Hijyenik ortamda işlenen bağışlar vakumlanarak ihtiyaç sahiplerine iletiliyor. Gemlik Belediyesi’nin hayata geçirdiği bu proje, toplumun dayanışma ve yardımlaşma ruhunu güçlendirerek sosyal dokuyu olumlu yönde etkiliyor.

Gemlik Belediyesi, Sosyal Sorumluluğunu Arttırıyor

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren ve Belediye Meclis Üyesi Tolga Sarışen'in öncülüğünde gerçekleştirilen bir proje, duyarlı halkın katkılarıyla hayata geçirildi. Proje kapsamında, katlı otopark altında bulunan Sosyal İşler Müdürlüğü alanında modern bir buzhane oluşturuldu. Bu proje ile hayırsever vatandaşların bağışladığı kurban ve adaklar, hijyenik koşullar altında işlenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Gemlik halkının desteğiyle, proje sadece israfın önüne geçmekle kalmıyor, aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin de yüzü güldürülüyor. Hijyenik bir ortamda işlenen bağışlar, vakumlanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Gemlik Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında hayata geçirilen bu proje, toplumun dayanışma ve yardımlaşma duygularını güçlendiriyor.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı