Anasayfa Blog Bursa Haber TSYD Bursa Koşusu’nu Colour of Light kazandı

TSYD Bursa Koşusu’nu Colour of Light kazandı

Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi’nin düzenlediği yarışta Colour of Light isimli at birinci oldu. 3 yaş ve üzeri safkan İngiliz atlarının yer aldığı yarış, 7 safkanın katılımıyla 2 bin metrelik kum pistte gerçekleşti. Colour of Light’ın jokeyi Mertcan Çelik oldu ve yarışı kazandı. İkinci sırayı Ayvalıkateşi, üçüncü sırayı Siempre, dördüncü sırayı Cesi Affetmez ve beşinci sırayı King Arel aldı. Yarışın derecesi 2.09.05 oldu. Ödül töreninde galip atın sahibi Hasan Akbulut’a plaketini Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi takdim etti.Törene Bursa Hipodrom Müdürü Devrim Evcim de katıldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi Koşusunu Colour Of Light Kazandı

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda Düzenlenen Yarışta Zafer

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda düzenlenen, Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi adına gerçekleştirilen yarışta, 3 yaş ve üzeri safkan İngiliz atları arasındaki mücadele nefes kesti. Toplam 7 safkanın start aldığı yarış, 2 bin metrelik kum pist üzerinde gerçekleşti. Renkli ve heyecan dolu anların yaşandığı yarışta birinci olan at, Mozaik Org. San. Tic. A.Ş. tarafından yetiştirilen Colour of Light oldu. Invincible Son – Prenses Ruya / Northern Afleet soyundan gelen Colour of Light, jokeyi Mertcan Çelik ile birinciliğe ulaştı.

İkinci ve Diğer Sıralamalar

Yarışta ikinci sırayı Ayvalıkateşi alırken, yarışın favorilerinden Siempre üçüncü, Cesi Affetmez dördüncü ve King Arel ise beşinci oldu. Colour of Light'ın bitiriş derecesi ise 2.09.05 olarak kaydedildi. Yarışın ardından düzenlenen ödül töreninde, galip atın sahibi Hasan Akbulut'a plaketini Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi takdim etti. Törene ayrıca Bursa Hipodrom Müdürü Devrim Evcim de katılım gösterdi.

Gizli Hazineleri Keşfedin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı