Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’yı gülümsetecek yönetim kadrosu buluştu

Bursa’yı gülümsetecek yönetim kadrosu buluştu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yeni dönemde kente değer katan projelerle çalışacaklarını belirledi. Yeni yönetim kadrosuyla stratejik plan çalışmalarını ele aldı. Başkan Bozbey, kaliteli hizmetler sunarak Bursa’daki sorunları çözmeyi amaçladıklarını vurguladı. Büyükşehir Belediyesi, geleceği şekillendirecek projeleri hayata geçirme kararlılığında. Bozbey, halkın memnuniyetini ön planda tutarak Bursa’yı yaşanabilir bir kent haline getirmeyi hedefliyor. Toplantıda, odak gruplarla stratejik plan çalışmalarının devam edeceği ve tüm Bursalıların mutluluğunu sağlamak için çabalayacaklarını belirtti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yeni Yönetim Ekibiyle Buluştu

Başkan Bozbey, Gelecek 5 Yılda Nasıl Bir Vizyonla Çalışacaklarını Belirledi mi?

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, önümüzdeki beş yıl boyunca kente değer katan projelere imza atacakları yeni yönetim kadrosuyla bir araya geldi. Yapılan toplantıda stratejik plan çalışmaları da ele alındı. Başkan Bozbey, "Bizler 31 Mart öncesine değil, 1 Nisan'dan sonrasına bakıyoruz. Hedefimiz Bursa'ya kaliteli hizmet sunmak ve sorunları çözmektir."

Yeni Dönemde Büyükşehir Belediyesi Hangi Çalışmaları Hayata Geçirecek?

Başkan Mustafa Bozbey, göreve gelir gelmez yeni yönetim ekibini oluşturduklarını belirterek, "Bursa Büyükşehir Belediyesi'ni geleceğe taşıyacak, herkesi memnun edecek hizmetleri verecek nitelikli bir ekip ile bir araya geldik. Yakın zamanda bu ekip ile birlikte çalışmaya başlayacağız." ifadelerini kullandı. Stratejik plan çalışmalarının da görüşüldüğü toplantıda, "Bundan sonra odak gruplarla stratejik plan çalışmaları devam edecek. Yönetici kadromuz bu sürece hazırlıklı olacak." şeklinde konuştu.

Bursalıları Neler Bekliyor?

Başkan Bozbey, gelecek dönemde Bursalıların memnuniyeti için çalışacaklarını belirterek, "Stratejik planı hep birlikte oluşturacak ve hizmetlerde Bursalıların beklentilerini göz önünde bulunduracağız. Amacımız Bursa'nın yaşanabilir bir kent olmasını sağlamak." diyerek sözlerini noktaladı. "Çocuklardan başlayarak tüm Bursa sakinlerinin mutlu olacağı bir şehir inşa etmek için buradayız."

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı