Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’da Osmangazi Belediyesi ‘stratejik’ çalışmalara başladı

Bursa’da Osmangazi Belediyesi ‘stratejik’ çalışmalara başladı

Osmangazi Belediyesi, 2025-2029 dönemi için Stratejik Plan hazırlıklarına başladı. Oluşturulacak plan, ilçenin geleceğini şekillendirecek ve daha yaşanabilir bir Osmangazi hedefleniyor. Belediye Başkanı Erkan Aydın, yeni dönemde hedeflerine ulaşmak için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti. Dr. Haldun Ersen tarafından verilen eğitimler, belediye personeli tarafından memnuniyetle karşılandı. Stratejik Plan, ilçenin gelişimine ışık tutacak ve Osmangazi’nin geleceğine yön verecek.

Osmangazi Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı Çalışmaları Başladı

Osmangazi Belediyesi, 2025-2029 döneminde ilçeye kazandıracağı hizmetleri ve planlamaları belirlemek amacıyla Stratejik Plan çalışmalarına başladı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinin geleceğine şekil verecek çalışmaların yapılacağı Stratejik Plan süreci başladı. Bu planın, gelecek dönemin yol haritasını belirleyeceği vurgulanıyor. Osmangazi Belediyesi, katılımcı, yenilikçi ve sürdürülebilir temellere dayalı bir Stratejik Plan oluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda birim müdürleri ve personele yönelik "Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi" eğitimi düzenledi. Eğitim, Dr. Haldun Ersen tarafından Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu ve Soğanlı Kültür Merkezi'nde 3 gün boyunca verildi.

Yeni Dönem, Yeni Vizyon

2025-2029 Stratejik Planı ile daha yaşanabilir bir Osmangazi hedeflendiğini belirten Belediye Başkanı Erkan Aydın, "Yeni dönemde yeni bir vizyonla Osmangazi'yi hak ettiği yere getirmek için hepimizin çok çalışması gerekiyor. 3 bin kişilik Osmangazi ailesi olarak, inanç, azim ve mücadele ruhuyla çalışarak Bursa'nın Osmangazi, Osmangazi'nin de Bursa olduğunu tekrar hissettireceğiz" dedi.

Dr. Haldun Ersen ise yazdığı kitaplarla ülkeye fayda sağlamaya çalıştığını ifade ederek, "Bu eğitimleri, Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın'ın destekleriyle gerçekleştiriyoruz. 3 gün süren eğitimlerin çok verimli geçeceğini umut ediyorum" şeklinde konuştu.

Katılan belediye personeli ise Osmangazi Belediyesi'nde 3 gün boyunca düzenlenen eğitimden verimli şekilde ayrıldıklarını belirttiler.

Daha Fazlasını Keşfedin

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı