Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa’da İYİ Parti’den 150 kişi Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçti

Bursa’da İYİ Parti’den 150 kişi Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçti

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin, 500 yeni üyenin katılımıyla gerçekleşen töreni değerlendirdi. Törende Şahin, partinin güçleneceğini vurgulayarak, yeni üyelerin katkısının önemine değindi. Törene büyük ilgi gösterildi ve İYİ Parti’den 150 kişinin CHP’ye katılmasıyla birlikte toplamda 500 yeni üye, partinin büyümesine önemli katkı sağladı. Nilüfer’de gerçekleşen törene, önemli isimler de katılım gösterdi. Yeni üyelerin partiye kattığı değer ve birlik vurgusu ön plana çıktı. Tören, coşkulu bir şekilde sona erdi ve Şahin, yeni üyelerle birlikte büyük başarılara imza atacaklarına olan inancını belirtti.

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin, 500 Yeni Üyenin Katılımıyla Gerçekleşen Töreni Değerlendirdi

Yeni Üye Katılım Töreni Büyük İlgi Gördü

Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin, 500 yeni üyenin rozet taktığı törende yaptığı konuşmada, partinin gücüne güç katacaklarını belirterek, "Nilüfer'imize daha büyük başarılar ve yeni rekorlar elde edeceğimize inancımız tamdır. Bu güzel ailenin bir parçası olduğunuz için çok mutluyum" dedi.

Törene Yoğun Katılım

CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yeni üye katılım töreni büyük ilgi gördü. İYİ Parti'den 150 kişinin CHP'ye katılmasıyla birlikte toplam 500 yeni üye partinin büyümesine önemli katkı sağladı. Törene, Bursa Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Milletvekilleri Hasan Öztürk ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu da katıldı.

Güçlü Birlik ve Mücadele Vurgusu

İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, CHP Bursa Milletvekilleri Hasan Öztürk ve Nurhayat Altaca törrende yaptıkları konuşmalarda birlikte mücadele çağrısı yaparken, yeni üyelerin katılımının partinin Bursa'daki etkisini artıracağını ve bir sonraki genel seçimlerde CHP'nin iktidar olması yolunda önemli katkı sunacağını belirttiler.

Sona Erme Anına Kadar Coşku

Tören, yeni üyelere parti rozetlerinin takılmasının yanı sıra hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi. Nilüfer İlçe Başkanı Şahin, yeni üyelerin partiye kattığı değerin farkında olduğunu ve birlikte daha büyük başarılara imza atacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı