Bursa’da milli heyecana ‘dev’ coşku

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kent Meydanı’nda Dev Ekranda Milli Takımın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Maçını Yayınladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’nda yer alacak olan A Milli Futbol Takımı maçlarını taraftarlarla buluşturmak için Kent Meydanı’nda dev ekran kurarak taraftarlarla buluşturdu. Maç öncesi Kent Meydanı’nı dolduran vatandaşlar, coşkularını Türk bayrakları ile destekleyerek stadyum atmosferi oluşturdu. Gürcistan maçını heyecanla izleyen vatandaşlar, milli takımın 90 dakikalık mücadelesini büyük bir sevinçle karşıladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kent Meydanı'nda Dev Ekranda Milli Takımın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Maçını Yayınladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi, A Milli Futbol Takımımızı EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'nın ilk maçında desteklemek amacıyla Gürcistan karşılaşmasını Kent Meydanı'nda büyük bir ekrandan yayınladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'nda yer alacak olan A Milli Futbol Takımı maçlarını taraftarlarla buluşturmak için Kent Meydanı'nda dev ekran kurdu.

Maç öncesi Kent Meydanı'nı dolduran vatandaşlar, coşkularını Türk bayraklarıyla destekleyerek stadyum atmosferi oluşturdu.

Gürcistan maçını heyecanla izleyen vatandaşlar, milli takımın 90 dakikalık mücadelesini büyük bir sevinçle karşıladı.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı