MÜSİAD Bursa ailesi bayramlaştı

MÜSİAD Bursa Şubesi, geleneksel bayram buluşmasını Kültürpark’taki dernek merkezinde gerçekleştirdi. AK Parti Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Ahmet Kılıç ve Mustafa Yavuz, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz gibi önemli isimler etkinliğe katıldı. Başkan Alparslan Şenocak, bayramın önemine vurgu yaparak, dayanışma ve yardımlaşmanın simgesi olduğunu belirtti. Aynı zamanda, toplumsal değerlere duyarlı bir iş anlayışının önemine ve ekonomik büyüme ile sosyal sorumluluk arasındaki dengeye dikkat çekti. Gelecekte katma değerli projeler üreteceklerini ve bu yönde çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

MÜSİAD Bursa Şubesi'nden Kurban Bayramı Buluşması

MÜSİAD Bursa Şubesi, geleneksel bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Kurban Bayramı'nın ikinci günü Kültürpark'taki dernek merkezinde düzenlenen etkinliğe, AK Parti Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Ahmet Kılıç ve Mustafa Yavuz, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, AK Parti İl Başkan Vekili Kamil Bayramiç ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş başta olmak üzere MÜSİAD Bursa üyesi iş insanları yoğun ilgi gösterdi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Alparslan Şenocak: "Bayramın Anlamı ve Sorumluluklarımız"

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada tüm üyelerin bayramını kutlayan Başkan Şenocak, "Kurban Bayramı, fedakarlığın, paylaşmanın ve dayanışmanın sembolü olarak bize birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın arttığı günleri simgelemektedir. Ancak ne yazık ki bu bayramı da huzur içinde kutlayamayan kardeşlerimizin varlığı, hepimize olduğu gibi bana da buruk bir sevinç yaşatmaktadır." şeklinde konuştu.

Başkan Şenocak'ın Vurguları

Başkan Şenocak, insanlık dramına dikkat çekerek, "Gazze'de ve Çin'in Doğu Türkistan'ında yaşanan zulümlerin son bulmasını temenni ederek, toplumsal değerlere duyarlı, insana ve çevreye saygılı bir iş anlayışının önemine vurgu yaptı. Aynı zamanda ekonomik büyüme ve sosyal sorumluluklar arasındaki dengeyi korumanın önemini vurguladı. Başkan, önümüzdeki dönemde de katma değerli projeler üretmeye devam edeceklerini belirtti.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı