Anasayfa Blog Bursa Haber Bursa Yıldırım’da bayram sonrası yoğun temizlik

Bursa Yıldırım’da bayram sonrası yoğun temizlik

Bursa Yıldırım Belediyesi, Kurban Bayramı sonrası ilçede geniş kapsamlı bir temizlik operasyonu başlattı. Covid-19 önlemlerine hassasiyetle uyan belediye, kurban kesim noktaları ve ilçenin her köşesinde titizlikle temizlik faaliyetlerini sürdürmektedir. Hijyen ön planda tutulan belediye, bayram boyunca vatandaşların steril ortamlarda kurban kesimini gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir. Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, kurban bayramının son günlerinde kurban kesim bölgelerinin yanı sıra ilçenin sokak ve caddelerinde de temizlik faaliyetlerine devam etmektedir. Toplamda 536 personel, 16 kepçe, 43 kamyon, 13 süpürge aracı, 42 tanker ve 28 çöp aracı ile 71 mahallede detaylı bir temizlik operasyonu gerçekleştirmiştir. Yıldırım Belediyesi, çöp konteynerlerinin temizliğinden kötü kokuların giderilmesine kadar vatandaş memnuniyetini ön planda tutarak ilçenin temizliğine büyük önem vermektedir.

Bursa Yıldırım Belediyesi, Kurban Bayramı Sonrası İlçede Büyük Bir Temizlik Çalışması Başlattı

Yıldırım Belediyesi Hijyen Tedbirlerini Sürdürüyor

Bursa Yıldırım Belediyesi, Kurban Bayramı'nın ardından ilçede titiz bir temizlik çalışması başlattı. Temizlik ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kurban kesim alanları başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında hummalı bir temizlik çalışması yürütüyor.

Kurban Öncesi ve Bayram Sürecinde Hijyen Ön planda Kurban Bayramı öncesinde ibadethaneler ve kurban kesim alanlarında temizlik ve dezenfekte işlemlerini tamamlayan Yıldırım Belediyesi, bayramda da hijyen tedbirlerini sıkı bir şekilde uygulamaya devam ediyor. İlçenin her köşesinde görevlendirilen personeller, vatandaşların steril bir ortamda kurban kesimlerini gerçekleştirebilmeleri için hijyen kurallarına titizlikle dikkat ediyor.

Temizlik Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Kurban Bayramı'nın son günlerinde, alınan tedbirler kapsamında kurban kesim alanlarının temizlenmesi için yoğun bir çalışma başlatıldı. Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sadece kurban kesim alanlarını değil, ilçedeki sokak ve caddeleri de temizlemeye devam ediyor. Toplamda 536 personelin görev aldığı geniş kapsamlı temizlik çalışmaları kapsamında, 16 kepçe, 43 kamyon, 13 süpürge aracı, 42 tanker ve 28 çöp aracı ile 71 mahallede detaylı bir temizlik gerçekleştirildi.

Kötü kokuların giderilmesi için çöp konteynerlerinin yıkanmasından tutun da vatandaşların taleplerine cevap verilmesine kadar Yıldırım Belediyesi, ilçenin temizliğine büyük önem veriyor.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Yorum Ekle

Masaj Salonunuzu eklemek için iletişime geçin

    Mail Formu

    bursarehber.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan firmaları listelemeyi amaçlamaktadır. Firmalar ile yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.

    Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı 2000 Plaza No:3 Kat:1 D:12 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa 16110.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    © 2020 - 2024 bursarehber.com.tr - Bursanın yerel firma ağı